TANGHULU

KANDOVANÉ OVOCE TANGHULU

Nedokážu si představit, jak dlouho mě to vezme k diskusi o těchto velmi příjemných, lesklých a prostě NÁDHERNÝCH jahodách i ovoci! Naznačuji, že jsem si vytvořil spoustu příležitostí, protože mladí nemohou získat dostatek všech z nich. Tento tanghulu patří mezi mé nejlahodněji dekadentní požitky!

 

TANGHULU

🥘Potřebné Materiály

Jednoduše pár komponentů a materiálů, stejně jako vy jste na vaší cestě k výdělku neuvěřitelného sladkého tanghulu potaženého cukrovým sklem! Výsledek je skutečně neuvěřitelně lahodný a také oh-tak-krásný!

Cukr – primární prvek pro výrobu obtížného sladkého, nebo dokonce cukrového skla, protože tento obal je ve skutečnosti mnohem extra, typicky označovaný jako. Použijte rutinní granulovaný cukr, abyste získali své tanghulu.
Posyp – trochou posypu se proces započal, ale napařováním se posyp určitě odpaří směrem k vyššímu lesku naší sladké krytiny!
Kukuřičný sirup – náš tým vyžaduje trochu fruktózy, aby se zabránilo krystalizaci sladkého sirupu při zahřívání. Kukuřičný sirup udržuje cukr zkapalněný mnohem déle, aby bylo zajištěno, že budete mít skutečně několik dalších sekund na to, abyste zakryli své ovoce.

 

🔪 JAK VYRÁBIT TANGHULU

Kromě vašich komponent jistě skutečně existuje několik bodů, které budete potřebovat. Doporučuji použít sladký termostat, pánev s těžkým dnem, stejně jako budete potřebovat špízy.

Připravte si ovoce. Ovoce očistěte a také úplně osušte, abyste zajistili, že bude skutečně úplně suché. Dodatečné posypání jistě zabere váš sirup!
Do hrnce vložte cukr, kukuřičný sirup a posypte. Podávejte středně až vysoce teplé a umožněte sirupu najít páru bez míchání!
Umístění se napíchne přímo k dokončení velkého ovoce nebo dokonce nahromadí velké množství ovoce na jeden dlouhý špíz. Kromě toho můžete také snadno cukroví obalit malé množství hroznů (prostě po sobě nechte velkou původní část, do které se zavěsíte).
Sirup vařte v páře, dokud nedosáhne 300ºF (150ºC), což je ve skutečnosti obtížná fáze přestávky. Mějte na paměti, žádné míchání!
Když se skutečně dostanete do fáze obtížné přestávky vaření sirupu v páře, snižte teplo o jeden přírůstek a začněte co nejdříve zakrývat ovoce! Na napíchané ovoce nalijte lžící cukrový sirup a postupem rychle přemístěte.
Umístěte zakryté ovoce tanghulu na talíř vyložený pergamenovým papírem, povrch, jídlo nebo dokonce plech na sušenky. Umožněte pokrytí směrem k pevnému až pevnému, asi 2-3 min. Okamžitě provádějte výkon a zároveň si udělejte radost!

 

NEJLEPŠÍ OVOCE PRO DELŠÍ TRVÁNÍ TANGHULU

Ovoce spolu se silnější vrstvou slupky, jako jsou hrozny, jsou ve skutečnosti ideální pro zakrytí spolu s cukrovým sklem! Candy-potažené hrozny určitě finální asi 4 krát ve vzduchotěsné přihrádce.

Vlhkost to jistě výrazně ovlivní! Ve skutečnosti jsem také dostatečně prozkoumal, abych pochopil, že moje chlazené hrozny tanghulu mohou po zchlazení vypadat stále v pořádku, ale lesklý sladký obal je ve skutečnosti při nabízení opravdu lepkavý.

Větší bobule, jako je medovka, by se také mohly účinně postavit proti cukroví. Obviňuji se také z toho, že určitě existuje mnoho mnohem méně typických plodů, které budou skutečně vynikající i pro pokrývku ve stylu tanghulu.